Nasza Kancelaria

Kancelaria Prawa Rodzinnego „ Family Law” powstała z zamiłowania do litery prawa popartego naszym wieloletnim doświadczeniem i zaangażowaniem w doskonalenie umiejętności dla Państwa.

Prawo Rodzinne jest naszą drogą zawodową, przeznaczeniem, misją.

Zespół prawników reprezentujących nasza kancelarię, nie jest przypadkowy – jesteśmy specjalistami dla których Prawo Rodzinne jest drogą zawodową, przeznaczeniem, misją. Posiadamy wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw rodzinnych. Naszą pracę traktujemy jako powołanie A Wasza satysfakcja jest naszym największym sukcesem ponieważ jesteście dla nas zawsze Priorytetem. Prawo Rodzinne jest ikoną najdelikatniejszych emocji, ludzkich przeżyć i wymaga bardzo indywidualnego podejścia. To Wasze zdanie prowadziło nas do doskonalenia innowacyjnego systemu obsługi prawnej który wyróżnia nas na rynku.

Nie zostawiamy naszych klientów z problemem, wątpliwościami – jesteśmy dla Was a naszym zawodowym celem jest poświęcenie dla Waszego Dobra.

Nasz Zespół

Nasz zespół tworzy kadra adwokatów, radców prawnych i prawników posiadających wieloletnie doświadczenie oraz gotowość by nieść naszym Klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Nie jesteśmy jedynie wyspecjalizowanymi prawnikami z pasją – przede wszystkim jesteśmy ludźmi – takimi jak Państwo, rozumiemy Wasze problemy i potrzeby, nic co ludzkie nie jest nam obce. Nasza Kancelaria to miejsce w którym staramy się niejednokrotnie wspólnie diagnozować Wasze trudności – jesteśmy partnerami zawodowymi, silnie zgranym zespołem – każda opinia prowadząca do doskonalenia linii Państwa obrony czy też reprezentowania, jest dla nas bezcenna. Dokładamy wszelkich starań aby zapracować na Wasze zaufanie.

SZYBKI KONTAKT

DANE KONTAKTOWE

Al. Tadeusza Kościuszki 59/61 lok 107
90-514 Łódź