Opinie naszych klientów

Szczerze polecam ta Kancelarie. Miałem już doświadczenia z innymi na rynku łódzkim jeśli chodzi o sprawy rodzinne i dopiero w FamilyLaw miałem poczucie ze klient jest dla nich najważniejszych. Standardy na najwyższym poziomie zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym .

Piotr Wilgosiewacz

Miałem przyjemność współpracować z Kancelaria FamilyLaw podczas sprawy rozwodowej która dla mnie wygrali na wszystkich polach rozwód z wyłącznej winy męża, został tez pozbawiony władzy rodzicielskiej i alimenty Które pozwolą mojej córce godnie żyć bo dotychczas to tylko ojciec mojego dziecka żył godnie ukrywając dochody. Dziękuje wam za wsparcie

Magda Krukowska

Moim zdaniem najlepsza Kancelaria z zakresu spraw rodzinnych. Otrzymałam fachowa pomoc, wsparcie zawsze kiedy potrzebowałam na bieżąco się doradzić to mogłam liczyć na spotkanie telefon. Miałam poczucie że naprawdę jestem dla nich ważnym klientem któremu chcą pomóc. Przygotowanie do mojej rozprawy o miejsc zamieszkania dziecka dopracowane z najmniejszym detalem.

Alicja Marcinowska

Moja sprawę rozowodowa prowadziła Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law. Poleciła mi tą Kancelarie znajoma ktorej tez prowadzili rozwod i była mega zadowolona. już kiedy poszlam na pierwszą poradę czułam ze swoja sprawe powierzam zawodowcom, zaufałam im w 100% i się nie zawiodłam bo wygrana była nawet wyższa niż oczekiwałam. Sprawa prowadzona rzetelnie, sprawnie, zawsze keidy chciałam umówić się na spokanie w Kancealrii żeby skonsultować coś albo porozmawiać telefonicznie praktycznie od ręki dostawałam odpowiedzi. osobiście uważam, że są najskuteczniejści , a dodatkowo atomosfera w kacelarii super.

anula1969

Jeśli chodzi o Kancelarię Prawa Rodzinnego Family Law to też korzystałam przy rozwodzie i to ze świetnym skutkiem. Kiedy zaczynałam z nimi współpracę to nawet jeszcze mieszkałam w Irlandii a ponieważ mój mąż w Łodzi złożył pozew to szukałam Kancelarii w tym mieście i bardzo dobrze wybrałam. Pierwszy kontakt z nimi miałam przez telefon bo byłam za granicą a trzeba było złożyć na już odpowiedź na pozew. Już podczas pierwszej rozmowy a adwokatem czułam, że warto im zaufać. Najlepsza moja decyczja. Jak już przyjechałam do Łodzi do kancealrii to moje przeczucia się potwierdziły bo sprawa zakończona z sukcesem. Pomimo, że na początku miałam z nimi kontakt telefoniczny i mailowy to na prawdę byłam bardzo zadowolona, jak czegoś potrzebowała to dzowniłam albo pisałam, i zawsze szybko dostawałam odpowiedź. Poza tym mają swoje sprawdzone sposoby na wygranie sprawy.

monika.kina

Ja również polecam Kancelarie Family Law ! Sprawa była skomplikowana i nie łatwa, wsparcie miałam przez cały czas prowadzenia sprawy, Pani Mecenas dużo mi jeszcze przed sprawą sądową rozwodową załatwiła i zabezpieczyła mi moje sprawy majątkowe i dowody do sprawy wraz z detektywem że mąż nie miał już jak się bronić…i kłamać! Dzieci ze mną, mimo że mąż miał również podobno świetnego pełnomocnika który się dwoi i troił ale nic z tego bo my poszliśmy do sądu przygotowani smile Kontakty musiał się zgodzić na moją propozycję, alimenty udokumentowane mimo że się migał i PITY dał jakieś nie oddające jego sytuacji majątkowej, alimenty na mnie….bo winę wykazaliśmy a na mnie nic nie miał! Jestem zadowolona ze sposobu działania i współpracy z Panią mecenas. Mąż niech się cieszy że dałam mu w ogóle rozwód i może sobie życie układać na nowo… ale alimenty płacić musi takie jak trzeba a nie takie jak by sobie chciał. Dziękuje Pani Mecenas raz jeszcze, będę polecać i jak maż będzie się nie stosował do wyroku to odrazu wracam do Pani.

morisana

Kiedy pierwszy raz przyszłam do Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law byłam strzępkiem nerwów bo uwierzyłam wszytkim dookoła ze najduje się w beznadziejnej sytuacji. Dopiero Pani Mecenas z Family Law dała mi wiarę, pokazała światełko w tunelu a finalnie doprowadziła do sukcesu moją sprawę. To Pani Mecenas jest autorem spokojnego, radosnego dzieciństwa mojego synka. Nigdy tego nie zapomnę. Jest Pani profesjonalistką a przede wszystkim prawnikiem z ogromną empatią.

maryska-rosa

Ja w rozwodzie zdecydowałem sie na Kancealrie Prawa Rodzinnego Family Law i był to bardzo dobry wybór. rozwód na pierwszej wizycie w sadzie bez problemów, sąd co prawda nie wezwał mojego świadka na rozprawę ale Pani Mecenas doradziła żeby siostra i tak przyszła do sądu bo być może omyłkowo nie dostała wezwania. Dobrze mieć taka adwokat z doświadczeniem bo okazało się faktycznie żę Pani z sekretariatu zapomniała do siostry wysłać korespoondencji, na szczęście dzięki pani mcecenas siostra była w sąd ja wysłuchał i dał rozwód. Gdyby nie Pani Mecenas to musiałaby byc kolejna rozprawa na której dopiero sąd by wysłuchał siostre i dopiero wydał wyrok. Współpraca z Panią Mecenas to przyjemnosc. Strona internetowa Pani mcenas to www.familylaw-lodz.pl

divorce

MOją sprawą też zajmowała się Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law i mogę polecić innym szukającym sprawdzonej pomocy w rozwodzie.

sebastian787

Kiedy pierwszy raz przyszłam do Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law byłam strzępkiem nerwów bo uwierzyłam wszytkim dookoła ze najduje się w beznadziejnej sytuacji. Dopiero Pani Mecenas z Family Law dała mi wiarę, pokazała światełko w tunelu a finalnie doprowadziła do sukcesu moją sprawę. To Pani Mecenas jest autorem spokojnego, radosnego dzieciństwa mojego synka. Nigdy tego nie zapomnę. Jest Pani profesjonalistką a przede wszystkim prawnikiem z ogromną empatią.

tomaszsin

Jak szukasz kogoś sprawdzonego do sprawy rodzinnej to idź lepiej do Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law familylaw-lodz.pl – są najskuteczniejsi. MAM PRZYKŁĄD NA SOBIE. – moim zdaniem lepszych nie znajdziesz. Polecam.

teresa.kaj

Ja długo szukałem adwokata który by się zajał moją bardzo trudną sprawa o opieke nad dzieckiem. Dopiero Kancelaria Prawa Rodzinnego Family law mi pomogla, Pani Mecenas potrafi nawet w beznadziejnych sprawach wyprowadzić na prostą i tak zrobić żeby wygrać. gdybym miał ocenić krótko to adwokat z powołaniem do spraw rodzinnych, empatyczna ale tez specjalistka i profesjonalistka. Ja mogę tylko dziękować że spotkałem ją na swojej drodze.

krzywy.pab

Ja rozwodziłam się z pomocą Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law , kancelaria przy ulicy Al. Kościuszki w Łodzi. Miałam trudny przypadek. mąż przemocowy, do tego ukrywał dochody, nie chciał się wyprowadzić chociaż za moimi plecami kupił mieszkanie. Sprawa wygrana, na sali sądowej adwokat mojego męża został dosłownie “zjedzony” przez moją mecens 🙂

sandrisa

Profesjonalizm, rzetelnośc, wiedza, duze zaangażowanie i dobry kontakt to cechy, które Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law potrafi połączyć z niesamowitą empatia, cierpliwością i spokojem. Pani Mecenas reprezentowała mnie w sądzie rodzinnym z bardzo pozytywnym skutkiem. Szczerze polecam współprace z tą kancelarią.

sebatoyota

ja zdecydowałem się na rozwód po 30 latach małżeństwa, już nie wytrzymałem dłuzej z chorobliwą o wszytko żona, która mnie kontrolowała nawet jak szedłem do sklepu spożywczego, tak na prawdę to nie układało nam się od samego początku, ale kiedyś trudniej się człowiek decydował na rozwód. Doszedłem do wniosku że już tak dłużej nie wytrzymam i że chce jeszcze w spokoju pożyć sobie i z wnukami. wiedziałem że potrzebuje do tego rozwodu pomocy jakiegoś najlepszego adwokata żeby to szybko i dobrze poprowadził. Dzięki wielu pozytywnym opiniom trafiłem do Kancelarii Prawa rodzinnego Family Law gdyby nie inne osoby które pisały żę sprawy im wygrywali to myślę że nadal bym tkwił w tym małżeństwie. Na całe szczęście Pani Mecenas dała mi klucz do spokojnego życia na emeryturze i cieszenia się starością. Pani mecenas to kobieta o wyjątkowym usposobieniu ale i ogromnym doświadczeniu dzięki temu umie dawać wsparcie i wygrywać. Dziękowałem już w sądzie po rozprawie, dziękuje jeszcze raz teraz za wszystko

pablo5656

Do spraw rodzinnych polecam Kancelarię Prawa Rodzinnego Family Law. Prowadzili mi dwie różne sprawy o rozwód i obniżenie alimentów – obie wygrane wiec polecam.

flowerin

Ja osobiście uważam że w sprawie alimentów najlepiej zgłosić się do Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law – moją sprawę super wygrali. Gdybym musiał ponownie wybierać z pewnością poszedł bym do nich bo przez to że specjalizuja sie tylko prawem rodzinnym są w tym najskuteczniejsi. Pani Mecenas świetna kobieta super adwokat ale też człowiek z pasją i pełnym zaangażowaniem., widdać ze w sprawach rodzinnych czuje się jak ryba w wodzie. Polecam

Janek W

ja jestem ojcem 2 niepełnosprawnych bliźniaków, ich matka nas zostawila jak mieli 3 latka i od tego czasu radzimy sobie sami, a ostatnio mieliśmy sprawę o alimenty bo nie chce płacić. Mi pomogła Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law. Dzięki ich zaangażowaniu teraz stać mnie na rehabilitacje synów i nawet pojedziemy na wakacje, żeby trochę zmienili klimat. Wywalczyli dla mnie po 1500 zł na każde dziecko, czyli łącznie 3000 miesięcznie, choć ich matka udaje że nie pracuje. Teraz wiem ze dobry adwokat to klucz do sukcesu. Polecam Family Law są the best. Gdyby ktoś potrzebował to można do nich dzwonić na nr 790 772 227 i się umówić najpierw na porade

kantyna 44

Ja jak chciałam podwyższyć alimenty na dzieci bo były od 10 lat płacił tylko 300 zł i nie chciał sam coś dołożyć, ani nic nie kupował dla dzieciaków to mnie reprezentowała Kancelaria Prawa Rodzinnego FAMILY LAW, mają swoj biuro w centrum lodzi na Kościuszki. Bardzo mi się podobało jak sprawa była poprowadzona, wywalczyli dla mnie podwyższone aliementy kilkukrotnie, więc jestem bardzo zadowolona. Potrafią prowadzić sprawy naprawde z SUKCESEM.

Mari

Sprawa o alimenty to zadanie dla profesjonalisty więc nie ryzykuj i idź do najlepszych w Łodzi Kancelarii Family Law – prawo rodzinne to ich konik i słyszałem że wszystkie wygrywają.

aleksy

Kiedy musiałam złożyć pozew o alimenty na dzieci poszłam do Kancelarii Prawa Rodzinnego, Family Law namiary dała mi sąsiadka która miała podobną sprawę. Na pierwszym spotkaniu mówiłam Pani Mecenas że zależy mi bardzo na czasie bo facet przestał płacić i jest ciężko. Pani Mecenas załarwiła ta sprawę ekspresowo i z to z kwotą alimentów baaaaaaardzooooooooo zadowwaljaćą. Jak Pani Mecenas do mnie zadzwoniła i powiedziałą że już mamy postanowienie to ze szczęścia aż się popłakałam. Każdemu życze takiego adwkoata z sercem dla klienta i zrozumieniem.

Miśka 989

kancelaria Prawa rodzinnego Family Law zajmowała się moją sprawą. . Pani Mecenas pisze rzeczowe pisma, na każdej rozprawie jest przygotowana, zadaje celne pytania, bardzo szybko reaguje na każdy nieprzewidziany manewr drugiej strony. Sprawa została wygrana bez niepotrzebnego angażowania mojej osoby. Podobało mi się podejście Pani adwokat – nie traktuje klienta z góry, jest pełna empatii, chce jak najlepiej wyjaśnić co można w sprawie zrobić. Szczerze polecam! Klient

arturoo

Ja ze swoją sprawą o alimenty poszłam po pomoc do kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law. Przyjęła mnie Pani Mecenas, która później była ze mną podczas wszystkich rozpraw w sądzie. Jestem bardzo zadowolona i z wygranej sprawy i z całej współpracy z Panią Mecenas. Przede wszystkim w sądzie bardxo mnie zaskoczyla na plus swoim doświadczeniemi tym, że nie boi się nawet sędziemu powiedzieć, że ona uważa inaczej. U mnie było tak, że jakiś przepis się zmienił i Pani Mecenas zasygnalizowała to sędzinie, że teraz juz jest inaczej. Sędzie początkowo twierdziła że nie , ale zrobiła przerwe i później przyznała Pani Mecenas racje i że przeprasza za zamieszanie. BYłam zaskoczozna. Polecam.

Andzia-lodz

Dla mnie nie ma lepszego wyboru niż Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law bo oni zajmują się tylko sprawami rodzinnymi i tylko w tym się specjalizują dlatego są tacy skuteczni. Mi prowadzili sprawę o rozwód i już po pierwszej rozprawie jak widziałam swoją Panią Adwokat w akcji to wiedziałam ze wygram i tak tez sie stało. Z nimi masz wygraną w kieszeni.

luizanelf

Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law moją sprawę o rozwód załatwiła szybciej niż zakładałem. Młody, prężny zespół. Ceny rozsądne, a przede wszystkim nie naciągają i działają skuteczne. Mogę polecić do spraw rodzinnych.

janWitek

Kieruje jeszcze raz najserdeczniejsze podziękowania dla Pani Mecenas i pracowników Kancelarii prawa rodzinnego Family Law za wkład i zaangażowanie przy bardzo trudnym i długim rozwodzie mojej siostry. Całkowicie świadomie umieszczam tę wzmiankę tutaj, mając nadzieje ze uratuje jeszcze niejedną osobe która zaufa im tak jak ja. Nie jesteście jedyni prawnikami. Jesteście partnerami dla swoich klientów , psychologami, ostojją od początku do końca. Dziękuje za nowe życie mojej rodziny. Mojąc taką Adwokat po swojej stronie czuliśmy pancerze na plecach i nawet stersująca sprawa sądowa przestała tak bardzo denerwować, bo kroczyła z niami. Myślałam że tacy prawnicy zdarzają się tylko w filmach. ppolecnam z całego serca..

miniula

Moja współpraca z Kancelarią Prawa Rodzinnego Family Law od początku przebiegała bez zarzutu, nacechowana była bardzo dobrą atmosferą, zrozumieniem potrzeb, empatią i chęcią udzielenia jak najskuteczniejszej pomocy. Pomimo trudności i delikatności poruszanych zagadnień (sprawa o rozwód) zawsze mogłem być pewny zarówno wysokich kompetencji Pani Mecenas, jak i Jej czysto ludzkiej życzliwości, za co jestem bardzo wdzięczny. Z całą pewnością będę kontynuować współpracę i nadal korzystać z wiedzy oraz zaangażowania Pani Mecenas w uregulowaniu spraw związanych z podziałem majątku.

Mireeekkk

Ja byłem w bardzo podobnej sytuacji co Ty też żona mnie zdradzała ale ja chciałem od początku opieki naprzemiennej bo do żony jako matki nie miałem zastrzeżeń. Żona oczywiście nie chciała się zgodzić na takie rozwiązanie bo chciała alimentów. Mi pomogła Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law i mogę polecić każdemu kto chce mieć po swojej stronie adwokata z prawdziwym zacięciem i zaangażowaniem. Moja Pani Adwokat udowodniła Sądowi i żonie że opieka naprzemienna u nas to najlepsze rozwiązanie dla dzieci i się udało.

danielJanek

Pełne zaangażowanie Pani Mecenas z Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law w prowadzoną sprawę. Zawsze mogłam liczyć na pomoc Pani Adwokat, choćby telefonicznie ? świetny kontakt i bardzo pomocne porady. Ogromna wiedza i doświadczenie Pani Adwokat sprawiły, że znowu mogę spać spokojnie. Polecam z całego serca.

karola_mum

Moj rozwód zakończył się dwa lata temu moja sprawę prowadziła Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law. Okres rozwodu był dla mnie bardzo trudny na sali rozpraw istna 3 wojna światowa. Dzięki Family Law wygrałam nie tylko winę męża ale również wysokie alimenty na siebie i dzieci. Moja adwokatka na każda sprawę przygotowana do perfekcji , zaginęła męża i jego pełnomocnika, został zdemaskowany i wszystkie jego kłamstwa wyszły na jaw tak zadawała pytania. Wiedziałam ze mąż mnie zdradza zreszta sam mi się do tego przyznał tylko tak mnie zaskoczył ze nie zdążyłam go nagrać i bardzo się bałam czy uda mu się to udowodnić bo umie kłamać jak z nut wiec przed sądem myślałam ze napewno się sam z siebie nie przyzna . I tak tez było na początku zapierał się w Żywe oczy ale w 2 godzinie przesłuchania skapitulował tak dostała od mojej adwokatki ogień krzyżowych pytań. Wiem ze moja wygrana sprawa to zasługa kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law i bardzo im za to dziękuje.

Wiki1977

Ja byłem w bardzo podobnej sytuacji co Ty też żona mnie zdradzała ale ja chciałem od początku opieki naprzemiennej bo do żony jako matki nie miałem zastrzeżeń. Żona oczywiście nie chciała się zgodzić na takie rozwiązanie bo chciała alimentów. Mi pomogła Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law i mogę polecić każdemu kto chce mieć po swojej stronie adwokata z prawdziwym zacięciem i zaangażowaniem. Moja Pani Adwokat udowodniła Sądowi i żonie że opieka naprzemienna u nas to najlepsze rozwiązanie dla dzieci i się udało.ja miałam swój rozwód w Gdańsku ale specjalnie przyjechałem do Łodzi żeby moją sprawe prowadzila Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law z Łodzi bo to najskuteczniejsza kancealria do rozwodów. Pani Mecenas bez najmniejszego problemu zgodziła się dojeżdzać na rozprawy do sądu do Gdańska i zawsze przyjeżdzała osobiście i ma tu na myśli zarówno adwokatke jak i Panie z sekretariatu, któe zawsze pomocne, i bardzo miłe. Współpraca peerrffeekkccyyjnnna pomimo faktu że byłam z innego miasta. a efekt sprawy dla mnie bardzo pomyślny, bo wygrana dla mnie. Polecam każdemu

piotruuss

Ja moge dac namiary na Panią Adwokat z Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law 790 772 277 na pewno Ci pomoże w sprawie rozwodu, uważam że nie ma sobie równych w tej materii.

TKoterski

Dla mnie przy wyborze adwokata do rozwodu liczyło się przede wszystkim doświadczenie i skuteczność dlatego zdecydowałem się na Kancelarie Family Law z Łodzi, czytałem o nich dużo opinii że są najlepsi dlatego ich wybralem i sie nie zawiodlem. Wszystko skończyło się po mistrzowsku sam ich sprawdziłem wiec moge polecic kazdemu.

tomekSZCZEPAN

Moja mama kiedy się rozwodziła w Sądzie w Łodzi wzięła adwokata z Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law , później Pani adwokat zgodziła się poprowadzić moją sprawę o rozwód w Krakowie. Obie z mamą jesteśmy zadowolone, dwie wygrane sprawy i świetna wspolpraca.

iwonaMrowinska

Ja mieszkam w małej miejscowości pod Rawą Mazowiecką i jak się rozwodziłam tez szukałam pomocy adwokata. Najpierw zdziwiałam sie ze nie moge rozwieść sie w Sądzie w Rawie Mazowieckiej tylko trzeba do Łodzi przyjechać do sądu okregowego wiec wybrałam łódzką Kancelarię Family Law ktora specjalizuje sie w rozwodach. To był mój pierwszy rozwód i nie miałam wcześniej doświadczenia z innymi adwokatami ale to co moge powiedziec to Pani Mecenas bardzo przykłada się do swojej pracy, na początku opracowuje cała koncepcje sprawy, zaklada różne warianty co przekłada się na wygranie sprawy bo nic nie jest w stanie ja zaskoczyć. Jak jeżdziłam na spotkania do kancealrii to zdarzyło mi się rozmawiać z innymi osobami które też czekały na wizytę w sekretariacie to też bardzo sobie ja chwaliły.

alkaRawa

Cześć Alka ja też jestem z Małej Wsi przy Rawie Mazowieckiej i mi sprawe rozwodowa tez prowadzila Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law z Łodzi i zgadzam się z Tobą w 100% bo byłam tak samo zadowolona zarówno ze wspólpracy jak i jej efektów.

KrysiazMalejWsi

Ja w zeszłym roku zdecydowałem sie zeby moja sprawe prowadziła kancelaria prawa rodzinnego family law, i uwazam ze lepiej wybrać nie mogłem. Sprawa byla prowadzona bardzo sprawnie i już od kilku miesiecy jestem wolnym człowiekiem. Pani adwokat dla mnie to wizjonerka bo byla przygotowana na wszytkie zachowania zony. Przyznam ze nawet ja nie sadzilem ze zona moze wypalic z takimi żądaniami na rozprawie bo w pozwie nie napisała za wiele. Na szczescie Pani Mecenas mnie uratowała za co bardzo jej dziękuje

aNiaCzaPla

Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law i nie ma lepszych, wiem że w Łodzi ze sprawami rozwodowymi wszyscy chcą się dostać do nich bo są bardzo skuteczni i pomagają w trudnych przypadkach.

Suzzzy

Mój rozwód był jak apokalipsa, stary chciał mnie po prostu obrócić w popiół. Na szczescie na mojej drodze stanela pani mecenas z Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law, ktora ustawiła mojego meza do pionu. Na początku to jak sędzia dopuściała go do głosu to co to nie on, jak zawsze mądrował się i oczerniał, Ale jak moja Pani Mecenas zaczeła mu zadawać pytania i dociekać to az zrobił się czerwony jak burak. Byłam w szoku bo całe życie to on rozstawiał mnie po kontach a tu nagle siedział jak trusia. Panią Mecenas polecam każdemu do rozwodu, bo to genialna kobitka, można się z nią skontakotwać na telefon 790 772 277

AnnaMalwina

Jak miałam swoja sprawe o podział majatku to na początku myślalam ze obejdzie sie bez adwokata i ze jakos z mężem się podzielimy, ale okazało się że mąż chce zabrać dom i spłacać mnie przez 10 kolejny lat. Nie spałam po nocach bo bałam się ze sad kaze mi się wyprowadzic z domu a nie bede miala pieniedzy na zakup mieszkania dla mnie i dzieci. Zaczełam więc grzebac w internecie i szukac jakiegos adwokata i znalazałam kancelarię Prawa rodzinnego Family Law, po wielu pozytywnych opiniach w internecie stwierdziałm ze skorzystam z ich pomocy. I całe szczescie ze tak się stało bo pani Mecenas mnie wybroniła i teraz mam dach nad głową i święty spokój od tego….. Pani adwokat do mecenas z takim zacieciem ze sprawe postawiła jasno albo mąż mnie spłaca od razu albo dom na sprzedaż i pieniadze do podziału bo musze jakoś zapewnić dzieciom dach nad głową i sąd ją w tym wszytkim poparł. Mąż tak kochał swój domek że na sprzedaż się nie zgadzał i nagle okazłąo się ze ma pieniadze na spłate. Dostałam pieniadze po tygodniu i szybko kupiłam mieszkanko dla mnie i dzieci. Gdyby nie Pani Mecenas to pewnie musiałbym się teraz gdzies tułać i wynajmować a on by sobie mieszkał do domu spłącął mnie 10 lat i smiał mi się w oczy. Bardzo dziekuje Pani mecenas za wszytko.,

kosmaAdrian1

Mi właśnie po wielkiej batalii udało się rozwieść. Rozwód bardzo ciężki z orzekaniem o wienie, walka o dzieci choć przez całe małżeństwo to ja byłem dla nich i ojcem i matką, żona zawsze miała ważniejsze rzeczy na głowie i nagle przy rozwodzie stwierdziła, że to ona chce mieszkać z dziećmi, a ja ma tylko płacić wysokie alimenty. Byłem przerażony, bo wiedziałem, że żona chce dzieci tylko dla 500 plus i alimentów. Córeczki płakały – tatusiu my chcemy mieszkać z tobą. Byłem na poradach prawych w kilku Kancelariach każdy mówił nie ma pan szans dzieci zawsze będą z matką jak tylko nie jest jakaś patologiczna taki u nas system. Koleżanka z pracy poleciła mi wtedy Kancelarię Prawa Rodzinnego Family Law . Poszedłem na poradę, choć byłem już zdruzgotany. Dziś jak mam już wyrok rozwodowy prawomocny w ręku dziękuje z całego serca Małgosi z działu kard formy w której pracuje za polecenie Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law to dzięki nim wygrałem sprawę , dzieci i nowe życie. Już podczas pierwszego spotkania dali mi wiarę, wsparcie i pełne zaangażowanie. Miałem poczucie że moja sprawa jest dla nich bardzo ważna, to specjaliści wyłącznie w zakresie prawa rodzinnego. Córeczki mieszkają ze mną, rozwód z winy żony. Polecam wszystkim którzy oczekują od swojego adwokata pełnego zaangażowania, i wsparcia.

Karol1969

Ja się zgadzam z “Karolem1969” Uważam, że najlepiej i najskuteczniej sprawy rozwodowe prowadzi Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law zarówno moją jak i mojej przyjaciolki wygrali z wielkim hukiem, sam sąd powiedział na koniec sprawy patrzac na mnie, że dobry, który rozumie klienta to naprawdę skarb. Moja Pani Mecenas naprawdę świetna na rozprawie, waleczna a przy tym wielka klasa. Pisma jakie składała były ze mną szczegółowo omawiane, wiedziałam wszystko szczegółowo na każdym etapie sprawy i to z dużym wyprzedzeniem, co sprawiało że pomimo stresującej sprawa jaka jest rozwód czułam spokój. Gdyby ktoś szukał namiaru na nich to podaje adres strony https://familylaw-lodz.pl

alicjakrk

Ja własnie w ubiegły piątek się ostatecznie rozwiodłam, mąż robił wszystko żeby nie dać mi rozwodu, tak żeby zrobić mi na złość, wymyślał niestworzone rzeczy. Na szczęście mi pomogła Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law https://familylaw-lodz.pl/kontakt/. Dziś jestem wolna od męża psychopaty i zaczynam nowe życie dzięki nim. Adwokatka zaangażowana na 100%, specjalistka od rozwodów i to się czuje w najdrobniejszym szczególe. Rozwód dostałam i to na dodatek z winy męża – tak poprowadziła perfekcyjnie sprawe. Zdecydowanie polecam i jeśli będe w przyszłosci musiała korzystac z adwokata od spraw rodiznnych napewno zwróce się do Family Law 🙂

POLA3457

Dla mnie sprawdzoną i na pewno skuteczną Kancelarią w sprawach rozwodu jest Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law. Pani Mecenas rewelacyjna, bardzo skrupulatna, wszystko z największą starannoscia było w mojej sprawie dopracowane, na rozprawie tak wszytsko poprawadziłą świetnie że sąd we wszystkim przyznał jej racje, mój mąż został winny i musi płacić mi alimenty za to że zmarnował mi życie.

zuzanna12345

Ja wiem że naprawde warto w sprawie rozwodu skorzystać z Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law . Jak szukałem adwokata do rozwodu to dla mnie było ważne żeby to był ktoś kto ma doświadczenie w tych sprawach i wie jak wygrać tą sprawę, ale szukałem też osoby która mnie zrozumie i sprawi że wezme się w garść bo jak się dowiedzialem ze żona zdradza mnie z kolegą nie mogłem się pozbierać a jeszcze chcieli mi zabrać dom. Jak poszedłem do Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law to wiedziałem że to jest to. Pani Mecenas to kobieta z wielkim temperamentem pokierowała co trzeba robić i to jak najszybciej ale też pomogła mi stanąć twardo na ziemi. Sprawe wygraliśmy na maksa bo w domu zostałem ja a to żona musiała się wyprowadzić z kochankiem a taka była pewna swojego myslala ze jak sie załamałem to zabierze mi wszystko. Pani Mecenas super babka nie owija w bawełne a i bardzo dobry prawnik.

marias555

Mi też zależało na bardzo szybkim rozwodzie i się udało choć wszyscy mówili że tak sie nie da. Jednak się da tylko bardzo duzo zależy od twojego adwokata, zeby tak sprawnie to zakonczyl i do tego zeby wynik sprawy byl zadowalający . ja dostałam szybki rozwód na pierwszej rozprawie i to z winy męża i to dzięki Kancelarii Prawa Rodzinnego FAMILY LAW . Jeśli ktoś potrzebuje rzeczywiście kogoś dobrego do rozwodu to lepiej skorzystać z ich pomocy. Ja się umawiałam na spotkanie pod nr 790 772 277 , ale wiem że można też mailowo się kontaktować https://familylaw-lodz.pl/

MarcelkaLODZ

Żeby wybrac najlepszego adwokata dla siebie to osobiscie uwazam ze trzeba pójsci na pierwsze spotkania do kilku kancealrii i dopiero porównać. Ja tak własnie zrobiłam i ostatecznie zdecydowałam się na Kancelarię Prawa Rodzinnego Family Law z kilku przyczyn. Pani adwokat już na pierwszej poradzie była bardzo szczegolowa, a do tego tak świetnie mi sie z nia rozmawiało ze całkowiecie się przed nią otworzyłam, a poczatkowo byłam bardzo spięta – wiadomo opowiadanie o swoim życiu prywatnym nie należy do najprzyjemniejszych. Czułam że pani mecenas jest bardzo oddana swojej pracy. i tak było przez cały czas prowadzenia procesu. W sądzie to męża po prostu rozłożyła na łopatki. Polecam bo dla mnie najlpeszy wybór.

mariolkaa

Mnie i moich znajomi, który się rozwodzili reprezentowała w sadzie Pani Mecenas z KANCELARII PRAWA RoDZINNEGO Family Law . Niektórzy z nas mieli bardzo trudne do ogarnięcia rozwody inni bardziej ugodowe. Pani Mecenas sprawdziła się w każdym przypadku i tam gdzie trzeba było zaciekle walczyć jak i tam gdzie trzeba było sprawnie i szybko załatwić rozwód. Wszyscy byliśmy bardzo bardzo zadowoleni a wiadomo każdy z nas miał inny przypadek. Pani adwokat bardzo indywidualnie podchodzi do klienta , każda sprawe prowadzila bardzo sumiennie i miała różne sposoby na wygraną w zależoności od tego co oczekiwał kazdy z nas. Najwazniesze że ja i kazdy z moich znajomych dostali takie wyroki rozwodowe jakie chcieli i to to dzieki PANI MECENAS, która tak świetnie to poprowadziła.

wiki56789

Ja osobiście nie miałam potrzeby korzystania z adwokata, szczególnie w rozwodzie bo jestem singielka ale moi znajomi chwalili sobie współpracę z kancelaria prawa rodzinnego family law. moja przyjaciióke bardzo dobrze rozwiedli i a sasiadowi wygrali ssprawe o alimenty. oboje byli bardzo zadowoleni.

malina79

Ja prowadzę spółkę i mam tam swoich prawników do spraw firmowych ale kiedy się rozwodziłem szukałem adwokata który zajmuje się szczególnie rozwodami. Moi prawnicy wtedy polecili mi Kancelarie prawa Rodzinnego Family Law. Już po 1 spotkaniu czułem że współpraca będzie się układała dobrze. Gdybym miał ponownie wybrać na pewno byłby to ten sam wybór. W całej Kancelarii panuje super atmosfera dzięki czemu czułem się naprawdę swobodnie pomimo że rozwód bardzo mnie stresował. Co do efektów w sądzie to Pani Adwokat potrafi zdziałać cuda, nigdy nawet wcześniej nie sądziłem że ta sprawa może się dla mnie skończyć taką wygraną, a jednak szach i mat.

andrzejkwiatekk

Mi w sprawie alimentacyjnej pomogła Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law . Są najlepsi. Mój adwokat na pełnomocniku drugiej strony nie zostawił suchej nitki tak go zapędził w kozi róg, że aż cofnęli cała sprawę i jeszcze była żona musi mi zapłacić za koszty sprawy. Ceny bardzo przystępne a zaangażowanie na najwyższym poziomie.

Marek13232

Ja korzystałem z Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law. Kiedy 30 letnia syn, któremu zwyczajnie nie chce się pracować założył mi sprawę o alimenty i chciał 2000 zł miesięcznie byłem totalnie załamany Próbowałem z nim rozmawiać, że czas żeby się usamodzielnił poszedł do pracy bo mnie nie stać na alimenty bo jestem na rencie chorobowej , nie mogę pracować to ten tylko wzruszał ramionami i mówił ja też musze z czegoś żyć. Kiedy okazało się, że sąd jeszcze przed rozprawą w zabezpieczeniu które wydał bez wysłuchania mnie kazał mi płacić synowi 800 zł to nie dowierzałem – zaraz też przyszedł komornik po swoje bo synus bardzo szybko szukał pieniędzy zupełnie nie wiedziałem co robić Wtedy zacząłem szukać najskuteczniejszego adwokata od alimentów i znalazłam Kancelarię Prawa Rodzinnego Family Law. Szybko złożyli świetne zażalenie do sądu i sąd jednak stwierdził że się pomylił i alimenty synowi się nie należą, później była rozprawa i tam też sąd przyznał mi racje a w zasadzie mojemu adwokatowi bo ja to byłem tak zestresowany . Sam bym sobie na pewno nie poradził Kancelaria Prawa Rodzinnego Family La na wygrała mi tą sprawę. Najlepsi

lucky19734

Ja żałuje że nie skorzystałam przy alimentach z Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law , za to ma z czego cieszyć się mój były maz który bedzie płacił tylko 400 zł aliemntów, Teraz juz wiem ze wygrana sprawa zalezy od naprawde dobrego adwokata mój były mąż własnie korzystał z Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law i wygrał a ja przegrałam.

anetawilk

Wiem że sprawy o alimenty od męza są bardzo trudne ja tez korzystałam w takiej sprawie z pomocy Pani Mecenas z Kancelarii Family Law i się udało s teraz byly płaci mi co miesiąc pieniadze za to ze mnie porzucił. Musisz tylko dobrze wybrac pelnomocnika do tej sprawy bo z tego co wiem to jak za pierwszym razem przegrasz z jakimś niekompetentym pełnomocnikiem to poźniej już nic nie ugrasz drugi raz. Pani Mecenas z Family Law to super kobieta z dużym doświadczeniem, można z nią szczerze porozmawiać na wszyskie kwestie.

alekkk

Przyłączam się do opinii o Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law z Łodzi. Moja sprawa była bardzo skomplikowana a jednak udało się wygrać. Była żona chciała mnie zniszczyć, zeby komornik zabrał mi wszytko , chciała po 2000 alimentów miesiecznie dla siebie, a ja zarabiam 2100 zł. Na szczęście Pani adwokat z Kancelarii Family Law sprawiła że wziołem sie w garsc, bardzo jej za to dziękuje bo zrobiła dla mnie na prawdę wiele. Pani Mecenas pisała bardzo dużo pismo, żądała żeby żona przedstawiała różne dokumenty o sobie, i wyszło szydło z worka bo się okazało że żona pracuje i zarabia 5000 miesiecznie. Wiem ze gdyby nie Pani Macenas to nie udowodnił bym tego sam.

MarianJankowski

Ja kiedyś zakładam pozew o alimenty na córke i zdecydowała się na pomoc Kancealrii prawa rodzinnego Family law . kancealria godna polecenia kazdemu kto ma probemy z alimentami. ja oceniam 10/10 bo pirwsze pani adwokat w sądzie boksować się potrafi ze pióra leca, po drugie pozew mój był bardzo dobrze napisany nawet sędzia chwaliła go że bardo szczegółowy i ze inni powinni brac przyklad , po trzecie bo ceny przystępne i po 4 bo sprawa wygrana

FlorkaGG

Ja na alimenty na dziecko dostałam 1.500 zł – osobiście uwazam ze to sporo i jestem cala happy. Podziękowania dla całej Kancelarii Prawa ROdzinnego Family Law , a w szczególności dla Pani Mecenas – to wszystko dzięki wam. Polecam innym.

angelikapastwinska

Dziewczyny bądźmy szczere jak po kilku latach związku rzuca nas facet dla innej laski i zostawia sama z dzieckiem to trudno się otrząsnąć , a jeszcze trudniej gdy ten sam facet mówi dam Ci 300 zł aliementów i radź sobie sama. A jak zdajesz sobie sprawę że ten sam facet od wielu lat udaje że jego działalność gospodarcza nie przynosi dochodów to można się poważnie załamać. Moim zbawieniem w tej beznadziejnej sytaucji była Pani Adwokat z Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law. Dzięki niej Sąd poznał się na tym draniu i wyszła cała prawda o jego szemranych interesach. Jeśli któraś z was bedzie w takiej sytacji to idźcie lepiej na porade do mojej Mecenaski na pewno coś wymyśli.

Zoskaszalona

Dla mnie  nr 1 to to zdecydowanie Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law – specjaliści z najwyższej póki od rozwodów.  Moja sprawa była poprowadzona na najwyższym poziomie a mój mąż to naprawde trudny przeciwnik- przemocowiec ze skłonnościami do konfabulacji.   Wygrałam- rozwód z winy męża. Moim zdaniem ta Kancelaria  nie ma sobie równych, czułam że walczą z pełnym zaangażowaniem.

Pola

Ja w tym tygodniu stanęłam przed wyborem adwokata do sprawy rozwodowej.  Czytałam wasze opinie i stwierdziłam, że pójde na poradę do trzech różnych Kancelarii i wtedy dokonam wyboru. Powiem szczerze, że mając porównanie zdecydowanie wygrywa Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law.   Na poradzie dostałam odpowiedzi od ręki na wszytkie pytania jakie mnie nurtowały, i to naprawdę wyczerpująco, widać że adwokat z wieloletnim doświadczeniem, wszystko na spokojnie mi tłumaczył, słuchał co ja mówie, wyjaśnił co powinnam zrobić, jakie mam możliwości, wszystko bardzo profesjonalnie, a przy tym ceny naprawdę nie wygórowane.  W zasadzie w całej kancelarii odnosi się wrazenie, że naprwde kochają to co lubią i chcą pomoc człowiekowi, wszyscy bardzo mili. ja uważam, żę najepsza kancelaria i zdecydowałą się z nimi na współpracę, To co mnie jeszcze bardzo zaskoczyło to po podpisaniu umowy dostałam numer telefonu bezpośrednio do adwokata gdyby coś się nagłego i ważnego działo, żebym mogła zadzwonić.

Asia NN

Ja gdbym miała polecić kogoś do rozowdu to na pewno Kancealrię Prawa Rodzinnego Family Law  -i nie tylko ja mam takie zdanie bo znam osobiście inne osoby którym wygrali sprawy, każdy był bardzo zadowolony.  Specjalizują się tylko w sprawach rodzinnych i myślę że to dlatego są tacy dobrzy. POlecam

Łucja

Ja jak zona założyła mi sprawę o rozwod od razu poszedłem po pomoc do Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law bo jakiś czas temu już wygrali dla mnie inna sprawę o alimenty wiec wiedziałem ze przy rozwodzie tez mi dobrze doradza i mówiąc krótko jak najlepiej dla mnie załatwia ten temat i nie pomyliłem się. Sprawę prowadzili bardzo sprawnie ale co najważniejsze pomyślnie dla mnie we wszystkich kwestiach za co bardzo dziękuje.

Andrzej

Dziś mija moja 2 rocznica jak jestem po rozwodzie  a moją sprawę wtedy prowadziła Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law. Byłem bardzo zadowolony z Pani Mecenas. ja powiedziałem na czym mi zależy a ona wtedy mi powiedziala co musimy zrobic  żeby było tak jak chce i się udało. Pani Mecenas to rewelacyjna prawniczka, przewidziała wszystkie ruchy żony i dzięki temu byłem na wszystko przygotowany. Mogę polecić tą Kancelarie bo sam ich sprawidziłem i wiem że są bardzo skuteczni w tym co robią.

Michał

Ja bardzo dużo zawdzięczam Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Lawj jeśli chodzi o rozwód. Mamy z mężem troje dzieci i  on się strasznie o nie bił, choć tak naprawdę nie miał zamiaru się nimi zajmować…po prostu chciał mi dopiec na odchodne. Pani mecenas wywalczyła prawo do opieki dla mnie, mimo mocnych roszczeń mojego eks.

Danusia

Ja potwierdzam wszystkie opinie jakie macie o Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law z łodzi, też mi prowadzili sprawę o rozwód i byłem bardzo zadowolony, są bezkonkurencyjni.  Bardzo duza zaleta jest tez bardzo dobry kontakt i szybka reakcja ze strony adwokata.

Władek

Polecam Kancelarię Prawa Rodzinnego Family Law. Małzonka gotuje mi pieklo na kazdej płaszczyźnie  zycia, sądy to mój drugi dom. Na przestrzeni ostatnich 5 lat korzystałam z pomocy kilku kancealrii, dopiero ze wspólpracy z Kancelarią Prawa Rodzinnego Family Law  jestem w pełni zadowolony. Uznaje za mój osobisty sukces odnalezienie takiego prawnika.

Janusz

Ja w ubiegły piatek bylem na poradzie w kancealrii prawa rodzinnego family law i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.   przyszedlem chwile przed czasem i czekałem w sekretariacie na porade. kiedy wybiła punkt 11 z gabinetu wyszła Pani Mecenas z pytaniem czy jest mozliwe by porada zaczeła się z 10 minut opóźnieniem,  czy mi to nie przeszkadza bo Pani z porady przede mna potrzebuje jeszcze chwili by zakończyć swoją poradę, Pani Mecenas bardzo miła kobieta podkreslia ze jesli nie dyspunuej takim dodtakowym czasem to nie ma najmniejszego problemu Pani z poprzedniej porady zostanie umówiona na inny termin  by dokończyc. Miałem czas wiec bez probleu sie zgodziłem, ale przyznam byłem w szoku ze Adwokat tak szanuje mój czas ze zapytał czy moge poczekac. Kiedy zaczeła się moja porada okazało sie ze Pani Mecenas to bardzo szczególowa , dopytywała, podpowiadała różne rozwiazania mojego problemu. Na mnie zrobiła ogromne wrazenie,  temat musiała omówić na 100%, a nie jak czasami bywa w różnych usługach że czas się skończył i do domu. Ja już na poradzie zdecydowałem się powierzyć jej swoja sprawę bo na prawde czułem że to profesjonalistka w każdym calu.

Mikołaj Zaw

Kiedy ja sie rozwodzilem wziolem Kancelarie Family Law , namiary dostalem z polecenia od swojego szefa.   obecnie to podobno najskuteczniejsza Kancelaria w Łodzi w kwestiach dotyczących spraw rodzinnych. Moj rozwód Pani Mecenas wygrała na maksa więc  sam moge polecić dalej.

Samwel

Ja zdecydowałam sie w trakcie rozwodu na zmiane adwokata w swojej sprawie, obecnie reprezentuje mnie Pani Adwokat z Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law  i widzę kolosalną różnicę pomiędzy poprzednią a obecną adwokat. Teraz Pani Mecenas jest super, ciągle zajmuje się moją sprawą, wymyśla nowe koncepcje, dowody,  dzwoni do mnie albo pisze maile, mogę zawsze umówić się na spotkanie. W poprzedniej Kancelarii miałem z tym problem. Jestem kancealrii Family Law od dwóch miesięcy i nie mam nawwet najmniejszych zastrzeżeń.  Nie bójcie się zmienić adwokata w trakcie sprawy. Ja się też długo borykałam czy zmienić, ale to była moja najlepsza decyzja, bo dopeiro teraz jestm naprawde zadowolona.m

Marisia

Ponieważ dzięki temu forum trafiłam do Kancealarii Prawa Rodzinnego Family Law   swoją opinię po zakończonej sprawie chciałam również wyrazić tutaj. Uważam że Kancelaria zasługuje na najwyższą ocenę.  Pani Mecenas okazała się ostrą prawniczką z jednocześnie wielkim sercem. Przez cały rozwód mogłam na prawdę na niej polegać,  świetnie nam się rozmawiało. Nawet nie sądziłam że w sądzie okaże się aż tak ostrym zawodnikiem dla mojego męża, on chyba też na początku nie sądził, że w delikatnej kobiecie może być tyle zaciętości.   Przesympatyczna kobiet a jednocześnie nieugięty Adwokat który potrafi iść do celu

Aleksandra

Polecam do spraw rozwodowych. Moja była poprowadzona przez Panią Mecenas i mogę powiedzieć same najlepsze słowa za moją wygraną dzięki niej.

Kalina

Kiedyś miałem problem z kontaktami z córką bo była żona mi utrudniała. Pani Mecenas z tej kancelarii doradziła mi bym złożył wniosek do sądu jeśli nie możemy się porozumieć. Zdecydowałem żeby to Pani Mecenas mi przygotowała takie pismo a później reprezentowała w sądzie. Teraz mam już spokój z kontaktami z Marysią i była już nie może mi zabraniać przyjechać po córkę. Pani Mecenas bardzo zaangażowana i bardzo dobra ciepła kobieta, ceny nie wygórowane.

Filip

Polecam ta Kancelarię. Małzonka gotuje mi pieklo na kazdej płaszczyźnie zycia, sądy to mój drugi dom. Na przestrzeni ostatnich 5 lat korzystałam z pomocy kilku kancealrii, dopiero ze wspólpracy z Wami jestem w pełni zadowolony. Uznaje za mój osobisty sukces odnalezienie Państwa

Janusz

Szczerze polecam. Spotkałem się z bardzo fachową pomocą od Pani Adwokat sprawa była trudna żona żądała orzeczenia winy, wyciągała brudy i chciała rozgrywania sprawy za pomocą dzieciaków. przyznam szczerze kiedy zobaczyłem pozew to mnie to rozłożyło na łopatki. w tej sytuacji nieocenionym wsparciem okazała się Pani Mecenas nie tylko przygotowała świetną odpowiedź i odwaliła generalnie kawał dobrej roboty w sądzie uzyskując dla mnie bardzo dobry wyrok, ale także poświęciła masę czasu na spotkania i rozmowy telefoniczne. naprawdę szacunek dla Pani Mecenas

Jarosław

Najlepsza Kancelaria do spraw rodzinnych. Moją sprawa o rozwód była prowadzona bardzo skrupulatnie, Pani mecenas dba o każdy szczegół i zajmuje się tylko sprawami rodzinnymi, ma ogromne doświadczenie w tym dlatego jest najlepsza i wie jak wygrac.

Maria L

Ja z byłem męzem walczyliśmy o opieke nad synem i gdyby nie ta Kancelaria i Pani Mecenas to na pewno bym przegrała. Mój były chciał mnie pokazac w najgorszym świetle, załączał jakies powycinane nagrania wyrwane z kontekstu, straszył mnie ale pomimo to wygrałam i syn mieszka u mnie w domu dlatego mogę polecić wszystkim kto potrzebuje adwokata od spraw rodzinnych.

Marlena Kucharska

Zdecydowanie polecam. Już dawno słyszałem, że ta Kancelaria jest najlepsza w sprawach rodzinnych, więc kiedy ostatnio miałam problem z alimentami zwróciłam się do nich i sprawdziłam na własnej skórze i faktycznie są świetni. Przyznam, że wywalczyli mi naprawdę bardzo bardzo wysokie alimenty. Moja koleżanka w tym samym czasie też miała sprawę o alimenty i korzystała z innej kancealrii i dostała alimenty o połowe niższe niż moje. Różnica kolosalana. POLECAM Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOSCIA

Asia Boczek

Miałem przyjemność korzystać z usług kancelarii, to perfekcjonisci w kazdym calu. bardzo stresowałem się rozprawą w sądzie bo to był mój pierwszy raz, strach mnie aż paraliżował.ale zostałem tak przygotowany z najdobniejszymi szczegółami, że poszedlem z piersią do przodu. Tak długo omawiałem z adwokatem cały przebieg rozprawy krok po kroku rozprawy od rzeczy najprostszych gdzie siadamy, jak się zachowujmy, czego unikać po wszelkie scenariusze możliwych pytań że czułem że wszystko jest dopracowane na 100%. Co do samej pracy adwokata to widać, że lata doświadczeń na sali sądowej. Wygrał sprawę i t w pięknym stylu. POlecam wszystkim.

Adam Z

SZYBKI KONTAKT

DANE KONTAKTOWE

Al. Tadeusza Kościuszki 59/61 lok 107
90-514 Łódź