Pozostałe czynności

Kontakty z dzieckiem

Dobro dziecka, jest niewątpliwie priorytetem dla większości rodziców. Warto wiedzieć, że prawo do żądania styczności z dzieckiem, mają również rodzice pozbawieni władzy rodzicielskiej. Podpowiemy W jaki sposób ułożyć kontakty na przyszłość, o co wnioskować w tym zakresie i jak uzyskać maksimum korzyści dla dziecka w toczącym się procesie.

Opieka nad dzieckiem

W sytuacji rozpadu związku, gro partnerów toczy między sobą zażarte batalie o opiekę nad dziećmi, które nierzadko pragną zachować realną relację z obiegiem rodziców. Nie zawsze jednak, jest to możliwe. Przedstawimy Państwu, jak wygląda sprawowanie opieki nad dziećmi po rozwodzie , czym jest porozumienie między stronami, jakie aspekty brane są przez Sąd pod uwagę przy powierzaniu tejże opieki oraz wskażemy wszystkie możliwe rozwiązania, które może podjąć Sąd W Państwa przypadku.

Podział majątku

Wspólnie z naszymi prawnikami, pokażemy możliwie najlepszą drogę do uzyskania maksymalnych korzyści przy podziale dóbr majątkowych, nagromadzonych w trakcie trwania związku. Przedstawimy drogę procesu, alternatywy dla rozwiązań sporów materialnych.

SZYBKI KONTAKT

DANE KONTAKTOWE

Al. Tadeusza Kościuszki 59/61 lok 107
90-514 Łódź